Shiten Apartamente

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga 70-90m2,Mezes, Kashar. Godina  eshte ndertuar me standarte bashkekohore e plotesuar me infrastrukturen e nevojshme  te zones, me gjelberim dhe ambiente clodhjeje si sherbime te mireorganizuara duke krijuar nje ambient te kendshem per te banuar. Ofertat vazhdojne prandaj mos lini mundesine te humbisni shansin per shtepine e endrrave.

Shitet Vilë Me Tokë

Shitet vile me toke ne Fshatin Qerret, Kavaje rreth 100m larg plazhit. Vila eshte e ndertuar me standarte bashkohore me parkim privat. E ndertuar me  me nje sallon, tre dhoma gjumi, dy tualete+verande dhe kopshte ideale per pushime familjare.

Shitet Supermarket

Shitet supermarket me siperfaqe 516m2 ne zonen e Porcelanit , Rruga Qemal Stafa. Kjo zone eshte e populluar dhe  shume e kerkuar ne treg. Supermarketi eshte i ndertuar me standarte bashkekohore dhe ofron sherbime cilesore per banoret e zones.